Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині шахраї “здавали” львівське житло переселенцям: двох осіб затримали

Протиправну діяльність викрили співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Кіровоградській області спільно зі слідчими Кропивницького районного управління, під процесуальним керівництвом окружної прокуратури.

Встановлено, що мешканці однієї зі східних областей, які зараз проживають у Кропивницькому, розмістили оголошення в мережі Інтернет про начебто надання в оренду квартири у місті Львові.

Потерпілий, мешканець Київщини, намагаючись разом з родиною на початку березня виїхати з місця постійного проживання у зв’язку із бойовими діями, зателефонував особам та забронював помешкання. В якості передоплати він переказав кошти в сумі 14 тисяч гривень на вказаний зловмисниками банківський картковий рахунок, після чого зв’язок з ними було втрачено.

Поліцейські провели обшук у помешканні, де проживають особи, в результаті якого вилучили речові докази, що вказують на їх причетність до протиправної діяльності.

Розслідування проводиться в рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.