Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині судитимуть за хабар молодшого інспектора колонії

На Кіровоградщині до суду скеровано обвинувальний акт  стосовно молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки Державної установи «Петрівська виправна колонія (№ 49)»  за фактом одержання неправомірної вигоди (ч.1ст. 368 КК України).

Слідством встановлено, що посадовець отримав 20 000 гривень за невиявлення заборонених предметів у одного з ув’язнених, який відбував покарання за розбій, а також за вплив на членів комісії з метою прийняття ними рішення про направлення до суду подання про звільнення від покарання. Затримали працівника держустанови під час одержання  усієї суми неправомірної вигоди у листопаді минулого року.

Наразі посадовцю колонії інкримінується  вчинення злочину, передбаченого  ч. 1 ст. 368 КК України, тобто одержання службовою особою неправомірної вигоди за невчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої влади.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.