Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині судитимуть злочинну групу “квартирників”

Слідчими відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління поліції області, за процесуального керівництва обласної прокуратури та оперативного супроводу управління карного розшуку, завершено досудове розслідування за фактом скоєння організованою злочинною групою низки крадіжок із помешкань громадян у різних регіонах України. 

У прокуратурі Кіровоградської області повідомили, що злочинну групу організував раніше неодноразово судимий мешканець Дніпропетровщини, до якої залучив ще двох своїх земляків.

Встановлено, що до складу ОЗГ входило троє осіб – жителів Дніпропетровщини. Спільники викрадали з квартир зокрема грошові кошти, ювелірні вироби, побутову техніку. Потерпілими від злочинних дій стали мешканці Кіровоградської, Вінницької та Хмельницької областей.

Учасники організованої злочинної групи вчинили 10 квартирних крадіжок та завдали матеріальної шкоди на загальну суму 1 500 000 гривень, мільйон із яких було відшкодовано шляхом відшукання збитків та повернення громадянам їх майна.

Обвинувальний акт стосовно ОЗГ за ч. 5 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка» скеровано до суду.

Санкцією статті передбачено покарання – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Джерело: поліція області, прокуратура Кіровоградської області.