Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині у постачальника продуктів до закладів освіти виявили ряд порушень

У с. Велика Виска Новоукраїнського району підприємець отримав припис про необхідність усунути порушення законодавства в сфері безпечності харчових продуктів. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Зокрема, в ході перевірки фахівці Маловисківського управління Держпродспоживслужби області виявили такі порушення:

  • не дотримується товарне сусідство – харчові продукти (ковбасні та молочні вироби/рибна продукція та напівфабрикати) знаходяться в одній холодильній камері;
  • в холодильному обладнанні, яке використовується для зберігання харчових продуктів, не проводиться контроль температурного режиму. Біля вітрин, де зберігаються, харчові продукти, відсутні засоби контролю за температурним режимом;
  • харчові відходи розміщуються відкритих контейнерах, що не забезпечують максимальний рівень захисту.

Отримавши припис, суб’єкт господарювання має виконати його вимоги у визначені строки та усунути порушення вимог законодавства в сфері безпечності харчових продуктів. Невиконання вимог припису тягне застосування штрафних санкцій.

Довідково. Припис – обов’язкова для виконання у визначені строки письмова вимога посадової особи контролюючого органу підприємцю щодо усунення порушень вимог законодавства. Невиконання припису тягне застосування заходу адміністративного впливу у вигляді штрафу.