Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині в умовах війни працюють 86% підприємств

Сьогодні, 6 червня, під час апаратної наради начальника Кіровоградської ОВА з керівниками громад і районів, в.о. директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Світлана Соломаха повідомила про економічну ситуацію в області в умовах воєнного стану.

«За інформацією територіальних громад області станом на 1 червня 2022 продовжує роботу 86,2% від їх загальної кількості підприємств у галузі промисловості. На них фактично працює 15,7 тисяч осіб. Найбільша кількість підприємств працюють у харчовій промисловості – 93,6% від загальної кількості суб’єктів галузі», – акцентувала Світлана Соломаха.

За результатами моніторингу з початку дії воєнного стану, в області відновило свою роботу 68 промислових підприємств.

«Зменшення виробництва промислової продукції, спричинене виключно повномасштабною військовою агресією проти нашої країни, спостерігалось, зокрема у: добувній промисловості і розроблені кар′єрів, в окремих галузях переробної промисловості. Разом з цим, збільшення обсягу промислової продукції відбулось через приріст виробництва в окремих галузях переробної промисловості, зокрема, в металургії, машинобудуванні, фармації», – додала Світлана Соломаха.