Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині вакантні близько 30 робочих місць для продавців

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба упродавцях продовольчих і непродовольчих товарів, а також продавцях-консультантах.

Роботодавці області потребують 15 продавців продовольчих товарів, 8 продавців непродовольчих товарів та 3 продавців-консультантів. Продавці потрібні як у великих торгівельних мережах, так і у невеликих магазинах різного профілю (продовольчі товари, товари ветеринарної медицини, канцелярське приладдя, автомобільні деталі та аксесуари, одяг, квітита ін.).

Актуальними є вакансії для продавців утаких районах Кіровоградщини:

Бобринецький– 1 вакансія продавця продовольчих товарів;

Долинський– 5 вакансій продавця продовольчих товарів;

Знам’янський– 4 вакансії продавців непродовольчих товарів та 3 вакансії продавців продовольчих товарів;

Кропивницький – 4 вакансії продавцівпродовольчих товарів,3 вакансії продавців-консультантів та 2 вакансії продавців непродовольчих товарів;

Новоархангельський– 1 вакансія продавця непродовольчих товарів;

Олександрійський – 1 вакансія продавця продовольчих товарів;

Світловодський – по 1 вакансії продавця продовольчих товарів та продавця непродовольчих товарів.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від 6000 до 7700 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до посади працівника, стажу роботи і навичок у роботі з ПК та касовим апаратом.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.