Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині затримали “чорних лісорубів”

В ході проведення заходів по охороні рослинного та тваринного світу, запобіганню браконьєрства на території Кіровоградської області  працівниками Державної екологічної інспекції Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області) спільно з працівниками поліції  Новоукраїнського РВП ГУНП та ВП № 1 (м. Світловодськ) Олександрійського РВП  в Кіровоградській області виявлено та затримано порушників, які здійснювали незаконне вирубування дерев, а саме:

  •    у полезахисній смузі за межами м. Новоукраїнка, Новоукраїнського району, Кіровоградської області. У порушників вилучено бензопилу, заготовлену лісопродукцію та затримано автомобіль ГАЗель. Вищевказаними діями порушники заподіяли шкоду державі на суму  65104 грн. за незаконне вирубування 14 сироростучих дерев.
  •   у полезахисній смузі між с. Велика Скельова та с. Талова Балка на території Світловодської міської ради, Олександрійського району, Кіровоградської області. Сума розрахованої шкоди становить 191945 грн.

За даними фактами, Інспекцією направлено матеріали до правоохоронних органів, так як вказані дії містять ознаки скоєння злочину, відповідальність за яке передбачено ст. 246 КК України.