Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині збільшилось регіональне замовлення на учнів робітничих професій

На Кіровоградщині регіональне замовлення на учнів робітничих професій профтех закладів збільшилось на 15%. Про це повідомили в прес-службі Кіровоградської ОВА.

Зазначається, що вчора під керівництвом в.о. заступниці голови Кіровоградської ОВА Галини Пастух відбулась робоча нарада з директорами професійно-технічних закладів освіти області.

Основна тема наради – питання підготовки учнів за актуальними професіями в умовах воєнного стану.
За інформацією Галини Пастух, очільник Кіровоградщини Андрій Райкович підписав розпорядження про показники регіонального замовлення на професійну підготовку фахівців та робітничих кадрів.

«Регіональне замовлення наразі складає 2 979 випускників. У порівнянні з минулим роком ця цифра збільшена на 15%», – повідомила посадовиця.

Зазначається, що найбільшим попитом користуються фахівці-випускники ПТУ таких спеціальностей: трактористи, кухарі, зварювальники та будівельники.
Директори професійно-технічних закладів розповіли про профорієнтаційну кампанію, яка проводиться серед учнів та розповіли про очікувані обсяги покриття держзамовлення у кожному закладі.

«Цього року варто особливо відповідально поставитись до набору учнів у заклади, особливо за напрямками професій, які користуються найбільшим попитом. Наприклад, зважаючи, що наша область є однією із 16 регіонів, де будуватиметься житло для переселенців, нам особливо будуть потрібні такі фахівці», – повідомила Галина Пастух.