Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині знайшли склад з фальсифікованим алкоголем

На Кіровоградщині поліцейські припинили діяльність підпільного виробництва фальсифікованої алкогольної продукції. Про це пульS повідомили у секторі комуніувції Нацполіції.

В результаті проведених чотирьох обшуків, правоохоронці виявили та вилучили з обігу 2648 літрів фальсифікованої горілчаної продукції. З них: 1085 ПЕТ- пляшок об’ємом 5 та 0,5 л кожна, 180 скляних ємностей об’ємом 0,5 л, 36 коробок бег-ін-бокс, загальним об’ємом 116 л. За попередніми даними зловмисники планували отримати від реалізації вказаної продукції прибуток на суму близько 300 тисяч гривень. 

В рамках розпочатого кримінального провадження працівниками Управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області ДСР НП України спільно з колегами зі слідчого управління Головного управління Нацполіції в Кіровоградській області під процесуальним керівництвом Кіровоградської обласної прокуратури  задокументовано діяльність групи осіб, які займалася незаконним виготовленням горілчаних виробів, підроблених марок акцизного податку, а також організували реалізацію вказаної продукції через роздрібну торгову мережу. 

Особами, викритими у скоєнні даного правопорушення, виявилися четверо мешканців Кіровоградської області. З метою уникнення кримінальної відповідальності зловмисники, після виготовлення алкогольного сурогату, фасували вироби в пластикові ємності, маркували як побутову хімію.

У подальшому особи кріпили підроблені марки акцизного податку та реалізовували продукцію під виглядом горілки або коньячних виробів.
На даний час вилучену продукцію направлено для проведення експертиз.
Поліцейські продовжують розслідування в рамках кримінального провадження розпочатого за ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів».

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.