Пульс Exclusive
Різне

На Кіровоградщині знайшли жінку, яку вважали зниклою безвісти

На Кіровоградщині правоохоронці знайшли жінку, яка понад 15 років вважалася зниклою безвісти.

Як повідомляється у Telegram-каналі Департаменту карного розшуку Нацполіції, мешканка смт Царичанка Дніпропетровської області влітку 2005 року з невідомих причин покинула місце проживання і не виходила на зв’язок з рідними.

Для встановлення її місцеперебування правоохоронці проводили оперативно-розшукові заходи, відпрацьовували усі родинні та дружні зв’язки, можливі місця відвідування, а на території регіону та суміжних областей перевіряли залізничні та автовокзали, морги, медичні та соціальні заклади.

“На початку березня 2021 року надійшла оперативна інформація, що схожа жінка проживає в одному із сіл Кіровоградської області. З метою перевірки вказаної інформації до Кіровоградської області направили працівників поліції, серед яких – син безвісти зниклої. Вже дорослий чоловік впізнав власну матір. З нею все добре”, – розповіли у поліції.

Жінка пояснила правоохоронцям, що деякий час вела розгульний спосіб життя і жила в різних регіонах України, а згодом їй стало соромно перед рідними, тому вона вирішила не повідомляти їм про себе.

Зазначається, що останні роки жінка жила під вигаданим ім’ям.