Пульс Exclusive
Різне

На комісії у міськраді розглянули проект рішення щодо укладання КП “Теплоенергетик” мирових угод з НАК “Нафтогаз”

Сьогодні, 6 жовтня, У Кропивницькій міській раді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та транспорту, ідеться на сайті ради.

Зазначається, що предметом детального розгляду комісії став проєкт рішення сесії міської ради, яким передбачається внесення змін до рішення ради від 02 лютого 2021 року № 105 «Про затвердження Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті Кропивницькому на 2021-2025 роки».

Як повідомив у доповіді начальник головного управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко, зміни, зокрема, стосуються коригування розміру фінансування капітальних ремонтів об’єктів ОСББ, поточного ремонту внутрішньодворових доріг, у тому числі виготовлення проєктно-кошторисної документації, та встановлення приладів обліку води в квартирах, мешканці яких користуються відповідними пільгами чи мають статус малозабезпечених.

Члени комісії також розглянули проєкт рішення сесії міської ради, прийняття якого дозволить КП “Теплоенергетик” укладати мирові угоди з НАК “Нафтогаз-України” в процесі виконання судових рішень по стягненню з комунального підприємства заборгованості за спожитий газ.

Це дозволить розблокувати рахунки КП та забезпечити сталий початок опалювального сезону 2021-2022 років, – підкреслив Віктор Кухаренко.