Пульс Exclusive
Різне

На комунальних підприємствах Кропивницької громади 130 вільних вакансій: потрібні спеціалісти

Питання комплектування кадрами підприємств комунальної сфери у Кропивницькому було в центрі уваги робочої наради за участі керівників комунальних підприємств та керівництва Кіровоградського обласного центру зайнятості у Кропивницькій міській раді відбулася сьогодні, 09 листопада.

Під час наради за головування заступника міського голови Олександра Вергуна директор Кіровоградського обласного центру зайнятості Лілія Колесник ознайомила керівників комунальних підприємств з програмами державної підтримки роботодавців. Зокрема для залучення працівників до комунального сектору міського господарства з достатньою ефективністю можна використовувати такі програми, як:

  • Компенсація витрат роботодавців на заробітну плату при працевлаштуванні ВПО;
  • Ваучери на навчання, підвищення кваліфікації або здобуття нової професії Учасникам бойових дій або особам з інвалідністю внаслідок війни;
  • Навчання безробітних за спеціальностями під конкретне замовлення роботодавця;
  • Організація суспільно-корисних робіт.

Учасники наради підтвердили наявність проблем із забезпеченням кадрами у період військового стану і труднощі із залученням працівників на вакантні посади. Сьогодні в органах служби зайнятості обліковується 130 вакансій від комунальних підприємств міської громади.

За підсумками робочої наради досягнуті домовленості про взаємодію виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств з Кіровоградським обласним центром зайнятості. У найближчий час запланована також чергова зустріч із залученням керівників професійно-технічних навчальних закладів.