Пульс Exclusive
Різне

На Лелеківці в Кропивницькому продавали рибу без документів

Учора, 2 грудня, Кіровоградський рибоохоронний патруль перевірив точки продажу риби у Кропивницькому на зупинці «Черемушки» та біля овочевого магазину на Лелеківці.

Про це повідомили в пресслужбі патруляінформує пульS.

На ці торгівельні місця звернули увагу дописувачі соцмереж.

Під час інспектування на зупинці поруч з автостанцією документи перевірили у трьох осіб, які реалізовували рибу. Документи на продаж риби та її якість відповідали нормам.

Під час перевірки точки продажу риби на Лелеківці, реалізатор не змогла надати документи, підтверджуючих законність її придбання, та сертифікату якості. Тому на неї було складено протокол за ч.1 ст.88-1 КУпАП. Розмір штрафу визначить суд. Статтею передбачено від 510 грн до 1700 грн.

 «Загалом, подібні перевірки проводяться щотижня. З кожним рейдом ми помічаємо, що кількість порушників стає менше, особливо в обласному центрі. Підприємці почали правильно оформлювати документи на реалізацію риби. Головне, що в них є відповідний сертифікат якості, що дуже важливо, адже тоді ми розуміємо, що риба свіжа, здорова і загрозу здоров’ю громадян не несе», – повідомляє головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» Олександр Яковенко.