Пульс Exclusive
Різне

На ремонт покрівлі судово-медичної експертизи спрямують не півтора, а два мільйони гривень

У Кропивницькому на ремонт даху судово-медичної експертизи спрямують майже два мільйони гривень замість попередньо задекларованого півтора мільйони.

Нагадаємо, 13 вересня 2020 року в обласному центрі загорівся дах триповерхової адміністративної будівлі на вулиці Гоголя. Наступного дня голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко закликав створити спеціальну комісію, яка мала підрахувати збитки.

Півтора місяці тому, 11 грудня, перший заступник голови адміністрації Валерій Жалдак заявив, що ремонт покрівлі судово-медичної експертизи обійдеться в півтора мільйона гривень.

За його словами, проект і кошторисна документація готова і проходить експертизу в Києві.

Однак, за останньою інформацією, на ремонтні роботи виділять близько двох мільйонів гривень.

Про це повідомив директор департаменту капітального будівництва Кіровоградської ОГА Олександр Мільто вчора, 20 січня. Сума тендеру становить один мільйон 900 000 гривень.

«Через те, що ця будівля є історичною пам’яткою архітектури, процес відновлення дещо ускладнюється. Це спричинено тим, що спочатку необдіно провести відновлення опорних конструкцій, а потім даху”, – пояснив Мільто.

На сайті ОДА уточнюють, що експертиза і кошторисна документація погоджені, а ремонтні роботи можуть бути завершені вже в березні-квітні поточного року.