Пульс Exclusive
Різне

На розвиток спорту в області планують залучити майже 70 мільйонів з бюджету

Майже 70 мільйонів гривень із обласного бюджету залучать на розвиток фізичної культури та спорту на Кіровоградщині у 2022 році. Про це йдеться у відповідній обласній програмі, яку погодила постійна комісія облради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики, 20 грудня.

Найбільше коштів, а саме 44 мільйони гривень, депутати планують передбачити на роботу дитячо-юнацьких спортивних шкіл, в тому числі школи олімпійського резерву та обласної школи вищої майстерності – 6,1 мільйона гривень.

Ще майже 10 мільйонів – на підготовку спортсменів та участь у змаганнях олімпійського, неолімпійського, паралімпійського та дефлімпійського руху.

У наступному році програма також передбачає залучення державних коштів – 79 мільйонів гривень і фінансування з бюджетів територіальних громад – 82 мільйони гривень.

Водночас у програмі йдеться про завершення капітального ремонту СДЮШОР «Надія» та будівництво бейсбольного стадіону, а також облаштування багатофункціональних спортивних майданчиків.

Обласна цільова програма розвитку фізичної культури і спорту розрахована до 2028 року.

Депутати розглянуть програму на сесії 23 грудня