Пульс Exclusive
Різне

Нардеп Дануца передав поліції Кіровоградщини автобус Mercedes (ФОТО)

Ключі від транспортного засобу отримав очільник Кіровоградського обласного главку відомства Роман Козьяков, повідомили на сторінці поліції Кіровоградської області.

«Як громадянин України, як член Комітету з питань правоохоронної діяльності, за дорученням міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, після повномасштабного вторгнення держави-агресора спільно з керівництвом та особовим складом Нацполіції області докладаємо зусиль для наближення перемоги. І я вдячний своїм друзям, разом з якими ми змогли знайти та придбати комфортний і такий необхідний для правоохоронців транспорт», – зазначив Олександр Дануца.

Керівник поліції області від імені всього колективу подякував за підтримку у роботі поліцейських та розповів, як саме транспортний засіб допомагатиме у несенні служби.

«Автобус, який ми сьогодні отримали завдяки зусиллям народного депутата Олександра Дануци, плануємо використовувати під час виконання різноманітних завдань, наприклад, для доставки особового складу до місць дислокації, а в мирний час, після перемоги, слугуватиме там, де буде необхідність», – зазначив Роман Козьяков.

Цей Mercedes має 50 посадкових місць, кондиціонер, багажні відділення, зручний і легкий в керуванні.

«Можна сказати, що це міжнародний автобус. За реєстрацією він австрійський, але пригнали з Німеччини. Купили ми його разом з моїми хорошими друзями. По-перше ми продали першу марку Укрпошти – голландцю Френку з Роттердаму і він заплатив 1 300 євро завдатку за автобус. Ми розуміємо, що марки стільки не коштують, але Френк хотів своїми грошима допомогти Україні. Частина коштів з Праги – українець В’ячеслав Онац допоміг певною сумою грошей. Також власними коштами долучився до втілення задуманого депутат Кропивницької міськради Михайло Бєжан. А, власне, купив, зробив технічний огляд автобуса, пригнав його з Німеччини і сьогодні власноруч доставив на плац та передав правоохоронцям Ігор Дорофей. Тобто разом зробили корисну справу. Тепер цей автобус слугуватиме нашій поліції і наближатиме Перемогу», – додав народний депутат.