Пульс Exclusive
Різне

Нацгвардієць з Кропивницького разом зі своєю нареченою перемогли у конкурсі «Велике військове весілля»

Нацгвардієць з Кропивницького разом зі своєю нареченою перемогли у конкурсі «Велике військове весілля» на Радіо Байрактар.

Про це повідомили в Центральному територіальному Управлінні Національної гвардії України.

Зазначається, що на знак пошани до захисників, радіо «Байрактар» провели конкурс «Велике військове весілля».

“Попри все — кохання трапляється. В окопах, в шпиталях, на шикуванні, на фронті та в тилу. Конкурс дає можливість військовим зробити пропозицію у прямому ефірі та послухати наживо пісні улюблених українських зірок. Для участі у конкурсі треба надіслати фото та свою історію кохання. Зі своєю історією кохання кропивницький гвардієць та його наречена увійшли у десятку переможців з поміж сотень інших учасників”, – ідеться на сторінці ЦТУ Нацгвардії.

Так, нацгвардієць Костянтин та його наречена Тетяна надіслали на конкурс свою історію, яка зворушила організаторів конкурсу. Майбутнє подружжя запросили до радіостудії на одруження у прямому ефірі.Пара обмінялася золотими обручками, які подарувала відома українська ювелірна компанія. Потім, у студії радіо «Байрактар» для переможців виступили відомі українські артисти.

За словами Костянтина і Тетяни, одруження у прямому ефірі стало для них захоплюючою яскравою подією, яка назавжди залишиться у пам’яті.