Пульс Exclusive
Різне

НКРЕКП наклала 850 тис. грн штрафу на “Кіровоградгаз”

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та компослуг (НКРЕКП) наклала штрафи у розмірі 850 тис. грн – на ВАТ “Кіровоградгаз” та по 102 тис. грн – на АТ “Київгаз” та АТ “Черкасигаз” за порушення законодавства та ліцензійних умов діяльності з розподілу природного газу.

Про це повідомили на сайті НКРЕКП.

Відповідні постанови регулятор ухвалив на засіданні 13 грудня через виявлення численних порушень під час планової перевірки діяльності зазначених компаній за 2021 рік.

Як випливало з виступів на засіданні директора департаменту ліцензійного контролю Ярослава Зеленюка, а також обґрунтувань регулятора до прийнятих постанов, серед найбільш згадуваних порушень з боку операторів газорозподільних мереж (ГРС) було зафіксовано невиконання інвестиційних програм, заборгованість за природний газ перед ТОВ “Газова компанія ( ДК) “Нафтогаз України” та ТОВ “Оператор ГТС України”, незбалансованість портфоліо балансування газу протягом 2021 року, низький рівень кількості повірки лічильників, несвоєчасне подання звітності та невідповідність витрат структурі тарифу.