Пульс Exclusive
Різне

Окремі заклади соціальної сфери Кіровоградщини досі мають підсобні господарства

Депутат Кіровоградської обласної ради Віктор Серпокрилов переконаний, що заклади соціальної сфери не повинні утримувати підсобні господарства. Про це він сказав під час звіту керівника Знам‘янського психоневрологічного інтернату Андрія Крижановського сьогодні, 10 лютого.

Зокрема депутат наголошує, що завдання закладів соціальної сфери – піклуватися про пацієнтів.

«Хочу нагадати, що підсобні господарства з‘явилися у 80-х роках минулого століття, у 90-х вони допомагали виживати геріатричним, психоневрологічним інтернатам. Зараз із забезпеченням продуктами проблем немає. Наші соціальні заклади мають у першу чергу дбати про психічне, фізичне здоров‘я своїх підопічних, а не думати про те, як нагодувати худобу, як вирощувати, наприклад, соняшник, а потім його збувати», – підкреслив Віктор Серпокрилов.

Він пропонує депутатському корпусу напрацювати пакет рішень, як переформатувати роботу підсобних господарств при закладах соціальної сфери.

«У сучасних умовах підсобні господарства в основному є збитковими і збитки покриваються за рахунок обласного бюджету. Депутатам і фахівцям обласної військової адміністрації необхідно напрацювати рішення для їх переформатування», – додав депутат.