Пульс Exclusive
Різне

Опалювальний сезон у Кропивницькому розпочнеться з похолоданням нижче 8 С впродовж трьох діб

Кропивницький готовий до опалювального сезону в умовах воєнного стану. Котельні обласного центру почнуть генерувати теплову енергію, коли середньодобова температура повітря протягом трьох діб не перевищуватиме вісім градусів тепла.

Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Відповідне рішення про старт опалювального сезону 2022 – 2023 років прийняв виконавчий комітет Кропивницької міської ради на своєму засіданні сьогодні, 13 жовтня.

Теплоносій до житлового фонду і об’єктів промислової і соціальної інфраструктури обласного центру з пониженням температури почнуть подавати як головне теплогенеруюче підприємство – КП «Теплоенергетик», так і інші суб’єкти відносин у сфері теплопостачання, незалежно від відомчої належності і форми ведення господарської діяльності.

«За прогнозом синоптиків, пониження температури до восьми градусів впродовж трьох діб очікується наприкінці жовтня», – повідомив начальник головного управління ЖКГ Віктор Кухаренко.

Виконком доручив ОКВП «Дніпро – Кіровоград» забезпечити подачу води в опалювальний період, а керівникам ЖЕО, ОСББ, ЖБК – за результатами підготовки житлових будинків оформити паспорти та акти готовності до їх експлуатації в опалювальний сезон.