Пульс Exclusive
Різне

Пам’ятник державному прапору за 5 мільйонів пропонують встановити у Ковалівському парку

У Кропивницькому планують встановити 30-метровий пам’ятник державному прапору України. Раніше обласна рада виділила на ці потреби 5 мільйонів гривень. Вчора, 15 лютого, у Кропивницькій міській раді відбулося засідання містобудівної ради, на якому, зокрема, обговорили місце, де розмістять флагшток, інформує пульS.

На своєму засіданні члени ради вивчили всі пропозиції щодо встановлення найвищого флагштока з Державним Прапором України.

Такими місцями представники громадськості називали територію біля Кропивницького відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області, набережну міста на прилеглому майданчику до Головного управління ДФС у Кіровоградській області або на місці, де раніше планувався пам’ятник пам’ятник Жертвам Голодомору, Ковалівський парк, Меморіальний комплекс «Фортечні вали» або ж земельна ділянка біля супермаркету “Копілка”.

Члени ради зійшлися на думці, що найвищий Державний Прапор України  має бути розміщений у центрі міста та мати зручний під’їзд для технічного обслуговування споруди. Крім того, він має відповідати правилам з техніки безпеки, а територія навколо нього має бути достатньо широкою аби під час державних свят зручно розміщалися люди.

Найбільш прийнятним варіантом для розміщення прапору, на думку членів  архітектурно-містобудівної ради, виявився парк Ковалівський. Цю пропозицію підтримала більшість. Тому її нададуть для розгляду до обласної державної адміністрації.