Пульс Exclusive
Різне

Переселенці можуть переїхати з готелю в дитсадок через фінансові проблеми “Туристу”

У Кропивницькому переселенці, які проживали в готелі “Турист”, незабаром можуть переїхати в дитячий садок.

Про це інформує пульS із посиланням на матеріал Суспільного.

Основна причина – проблеми з фінансуванням готелю “Турист”.

Зазначається, що переселенці жили в готелі безкоштовно, але наразі, за словами керівниці закладу Ірини Шевченко, утримувати їх немає можливості.

Переселенці ж, зокрема, кажуть, що їх попередили, аби вони вже шукали нове житло. І зазначають, що їм запропонували вісім варіантів оренди квартири, які коштують по 12-15 тисяч.

З її слів, коли людей заселяли, в обласному штабі обіцяли укласти угоду з готелем про оплату проживання. Нині відмовляються. До 10 травня люди мають виселитись“, – ідеться у матеріалі Суспільного.

Керівниця готелю каже: проживання однієї людини в готелі обходиться в 400 гривень на день.

“Спочатку була усна домовленість зі штабом облдержадміністрації, який направляв до нас людей, що нам оплачуватимуть за їх проживання. Люди залишалися, деякі їхали. Минуло два місяці, утримання переселенців обійшлося нам у 606 тисяч гривень. Під час останньої розмови зі штабом нам сказали, що ми не комунальне підприємство, тому нам ніхто нічого відшкодовувати не збирається”.

За словами радниці голови обласної адміністрації Валентини Кулачко, переселенців з готелю переселять у дитсадки.

Те, що зробив готель “Турист” – прийняв внутрішньо переміщених осіб, то за це їм велика подяка. Але так складається ситуація, що обласна військова адміністрація не може укласти з ними договір, тому їм треба проявити якийсь патріотизм”.

Керівниця готелю пояснила, від допомоги переселенцям не відмовляються, але щомісяця мають за електроенергію та водопостачання платити 350 тисяч гривень.