Пульс Exclusive
Різне

Під час вогневого зіткнення з рашистами загинув захисник з Кіровоградщини

Ще один захисник з Кіровоградщини загинув у війні проти окупантів.

4 травня 2022 року під час вогневого зіткнення з противником у населеному пункті Оріхове Луганської області загинув СЕНЬКІВ Анатолій Ярославович – мешканець с. Новий Стародуб Кіровоградської області Про це повідомили на сторінці Петрівської громади.

“Анатолій Ярославович народився 16 березня 1969 року в селі Береславка Бобринецького району Кіровоградської області. Закінчив 10 класів Василівської середньої школи Бобринецького району. Навчався в будівельному технікумі в м. Кіровограді. Проходив військову службу під столицею. Був гарним сім’янином. Разом з дружиною Ольгою виростили трьох дітей: двох синів та доньку. Був дідусем чотирьох онуків. Працював оператором очисних споруд у державній установі «Петрівська виправна колонія № 49».

17 березня 2022 року Анатолій Ярославович був мобілізований до Збройних Сил України. Мав звання молодшого сержанта. Був командиром відділення 3 зенітно-ракетного відділення зенітно-ракетного взводу.

«Люблячий чоловік, батько, дідусь, брат. Не боявся ніколи ніякої роботи, завжди був щирий і відвертий. Завжди говорив все своїми словами і нічого не приховував. Полюбляв ходити з синами до річки ловити рибу, а з дружиною в ліс по гриби. Дуже любив свою родину і оберігав її.», – такі слова сказала родина про СЕНЬКІВА Анатолія Ярославовича.

Щирі співчуття родині загиблого.