Пульс Exclusive
Різне

Під Кропивницьким за загадкових обставин зник боєць АТО

У місті Знам’янка Кіровоградської області безвісти зник 42-річний боєць АТО Сергій Ільющенков. Чоловік вийшов із дому 11 травня в обід, і дотепер його місцеперебування невідомо.

Про це інформує пульS із посиланням на ТНС.

Про пошуки зниклого розповіла дружина бійця Ірина Ільющенкова.

Сергій Ільющенков брав участь у антитерористичній операції у складі 57-ї бригади. Після повернення із зони АТО він працював у військовій частині А1201 у селі Богданівка Знам’янського району.

11 травня о 10 годині Сергій повернувся додому після чергування, він відпочив і близько опівдня велосипедом вирушив до місцевої автошколи, де проходив навчання для отримання водійського посвідчення.

“Мене вдома на той момент не було. Сергій сказав моїй мамі, що йому зателефонували із автошколи і сказали прийти на 12:00. Він вже вийшов за хвіртку, але згадав, що не взяв ключ від протиукрадного замка, тож повернувся за ключем, взяв, а потім сів і поїхав. Після того ми його не бачили. Вже ввечері ми занепокоїлися, що його довго немає. Поїхали до автошколи, там нам сказали, що жодних занять того дня у них не було, і його там не бачили”, – розповідає ТСН.ua дружина зниклого атовця Ірина.

За словами жінки, усі речі чоловіка вдома: паспорт, військове посвідчення, жетони, одяг, годинник, телефон.

Рідні чоловіка одразу звернулися до поліції. Місцеві правоохоронці повідомили, що жодних пригод з моменту зникнення чоловіка не фіксували, але того ж дня близько опівночі правоохоронці навідалися до Ірини і оформили заяву про зникнення.

“Ми активно його шукаємо. Військові і правоохоронці перевірили посадки, покинуті будівлі, у нас тут поруч ліс, теж там шукали – жодних зачіпок. У п’ятницю обійшли інший мікрорайон. Мій допис у соцмережі про зникнення чоловіка побачила незнайома жінка і повідомила, що знайшли тіло повішеного чоловіка з велосипедом у іншому районі Кіровоградської області, але слідча, яка веде цю справу, з’ясувала, що то не він. Куди Сергій міг подітися, я не знаю”, – розповідає Ірина Ільющенкова.

За словами жінки, суїцидальних настроїв за чоловіком вона не помічала, він був спокійним.

Ірина Ільющенкова говорить, що єдине, що не може знайти – чоловікову банківську картку, але, щоб перевірити банківські рахунки і рух коштів на них, потрібне рішення суду, якого вона поки не має.

 Пошуки 42-річного бійця АТО Сергія Ільющенкова тривають.