Пульс Exclusive
Різне

Понад півтисячі майстрів працювали над відновленням роботи водогону на Кіровоградщині – Шульга

Понад півтисячі майстрів працювали над відновленням роботи водогону. Про це повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

«Емоції вщухли, абоненти «Дніпро-Кіровоград» уже з водою і тепер я хочу розповісти, якою важкою працею робітників нашого комунального підприємства вдалося відновити систему і запустити найбільший в Україні 120-кілометровий водогін», – пише голова облради.

Світловодськ – Олександрія – Знам‘янка – Кропивницький – один великий взаємопов‘язаний механізм. І для того, щоб потекла вода з крану, відбувається низка технологічних процесів: забір, очистка, транспортування, заповнення мереж, збереження тиску, уникнення гідроударів тощо.

«Якщо на якомусь етапі трапляється збій, швидкого результату не буде. Укотре дякую працівникам, дякую директору Олександру Пісному, його команді, які кілька діб практично не спали, щоб ми з вами отримали воду. А це понад півтисячі майстрів мереж, водіїв, лаборантів, технологів, слюсарів, інженерів, ремонтних бригад + десятки наших енергетиків», – зазначає Сергій Шульга.

Він також подякував тим жителям Кіровоградщини, які з розумінням поставилися до форсмажорної ситуації.

«Ворог погрожує і надалі вчиняти атаки на наші інфраструктурні об‘єкти. Ми не застраховані від схожих форсмажорів. Тож дуже прошу, давайте зберігати витримку і з розумінням ставитися до всього. Пам‘ятайте, коли ми сваримося між собою, виграє тільки той, хто сидить за «парєбріком». Маємо бути єдині, бо лише в єдності наша сила! Віримо в ЗСУ! Підтримуємо ЗСУ!»