Пульс Exclusive
Різне

Повалені дерева, пошкоджені ЛЕП, знеструмлені населені пункти: наслідки негоди на Кіровоградщині (ФОТО, ВІДЕО)

На Кіровоградщині з учорашнього вечора складні погодні умови (дощ, потужні шквали вітру) призвели до знеструмлення окремих населених пунктів в області, а в Кропивницькому та Кропивницькому районі постраждали авто, ЛЕП і будинки.

Так, дерева й стовп електропередач не витримав шквалу вітру прямо у дворі багатоквартирних будинків в районі Набережної (з боку вулиці Острівської):

У прес-службі ДСНС Кіровоградської області повідомили, що у Кропивницькому районі розпиляли та прибрали 22 дерева, що впали на проїжджу частину доріг.

Крім того, постраждали ЛЕП, тротуари, житлові будинки та автомобілі.

“Загиблих та травмованих внаслідок погіршення погодних умов немає”, – уточнюють в ДСНС.

Пориви вітру 21 травня у Кропивницькому сягали 15-20 метрів за секунду.

Розірвало також найбільший в області стяг на Фортечний валах, проте в прес-службі ОВА вже повідомили: сьогодні замінять на новий, полотнище є.

А в ПрАТ «Кіровоградобленерго» зазначили, що незважаючи на погодні умови більшу частину пошкоджень вдалося усунути протягом ночі.

Втім, станом на ранок, без електропостачання залишалися 19 населених пунктів області.

“Аварійні роботи з відновлення електропостачання тривають, завершити їх планується до кінця поточної доби”, – обіцяють у “Кіровоградобленерго”.

Жителів області закликають не чіпати проводи, що лежать на землі, висять на деревах, спорудах – вони несуть смертельну загрозу, бо вони знаходяться під напругою.