Пульс Exclusive
Різне

Продовольча програма ООН готова допомогти Кіровоградщині – ОВА

Сьогодні, 23 травня, під керівництвом радниці начальника Кіровоградської ОВА Галини Пастух відбулась робоча зустріч з представниками Вінницького офісу Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Галина Пастух розповіла фахівцям програми про те, як наша область приймає і допомагає переселенцям.

“Ми щодня продовжуємо приймати переселенців, які потребують як фінансової, так і продовольчої допомоги. Наша область з початку війни відправляє гуманітарні вантажі північним, східним і південним областям країни, де велися або ведуться бої. Втім, наша Кіровоградщина також потребує продовольства, оскільки кількість людей, які вимушені тікати від війни та знаходити прихисток у громадах нашої області, тільки збільшується”, – сказала Галина Пастух.

Голова Вінницького офісу та координатор Всесвітньої продовольчої програми ООН в Кіровоградській та Вінницькій області пан Педро Матос зазначив, що діяльність програми зорієнтована на передачі продовольчих наборів жителям східних та південних областей України, а також виплаті фінансової допомоги переселенцям.

“Оскільки Кіровоградщина потребує продовольчої підтримки, поки що, стовідсотково ми можемо надати борошно та горох. Ми вважаємо, що з допомогою борошна в області можна посилити виробництво хліба та макаронних продуктів. Горох можливо використати у приготуванні супів”, – сказав Педро Матос.

Запит про поставку інших продуктів ОВА направить для розгляду у головному офісі програми.

Ми будемо вдячні за кожен кілограм наданої нам допомоги, сподіваємось на якісну та плідну співпрацю”, – резюмувала зустріч Галина Пастух.