Пульс Exclusive
Різне

Проектні пропозиції щодо будівництва житла для переселенців у Кропивницькому сформує столична компанія

Проєктні пропозиції будівництва житла для внутрішніх переселенців у Кропивницькому сформує київська будкомпанія.

Сьогодні, 3 червня, під керівництвом заступника начальника Кіровоградської ОВА Сергія Поліщука відбулась робоча нарада з будівельною компанією ТОВ «Б19» щодо вивчення пропозицій з сучасних технологій в житловому будівництві.

Кіровоградщина – один з 16 регіонів України, де впроваджуватимуть проєкти будівництва нового житла для внутрішньо переміщених осіб.

Під час наради представники компанії ТОВ «Б19» розповіли про свої пропозиції щодо проєктів будівництва, конструкцій та матеріалів.

«Компанія ТОВ «Б19» є експериментальним майданчиком Київського національного університету будівництва та архітектури. Наше виробництво дозволяє будувати будинки із тришарової залізобетонної панелі. Підприємство є одночасно і виробником, і забудовником», – розповів директор компанії ТОВ «Б19» Ігор Папуч.

За його словами, завдяки модульній технології будівництва та швидкомонтованій системі, процес зведення будинків скорочується вдвічі.

Як повідомила начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Вікторія Кулікова, Президент України Володимир Зеленський наголосив, що житло для переселенців має бути зведено швидко та якісно. У Кропивницькому планується побудувати 2 тисячі квартир до кінця цього року, тому вже сьогодні представники будівельної компанії виїхали оглянути земельні ділянки, на яких планується зведення.

Надалі міська рада надасть будівельникам технічне завдання та вихідні дані, аби вони могли сформувати проєктні пропозиції.