Пульс Exclusive
Різне

Програма «єРобота»: у Кропивницькому запрацювала дитяча академія «SmartВулик»

У Кропивницькому відкрився дошкільний заклад «Дитяча Академія SmartВулик», а відповідно з’явились нові робочі місця.

Про це інформує пульS із посиланням на Центра зайнятості у Кіровоградській області.

За словами засновниці Олександри Ткаченко, ідея створення дитсадка виникла ще близько 10 років тому. Жінка є очільницею студії хореографічного мистецтва «Аеліта», а тому з дітьми співпрацює досить давно.

«Упродовж своєї професійної діяльності я набиралася досвіду, спостерігала за багатьма дошкільними закладами і зрозуміла, що конкретно хочу реалізувати у своєму проєкті. Урядова програма єРобота дала мені поштовх для відкриття власної справи. До того ж, новостворені робочі місця нададуть додаткові надходження до бюджету та частково вирішать питання попиту на дошкільну освіту у місті», – зазначає учасниця програми.

Як розповідає жінка, найскладнішим для неї було складання бізнес-плану. Маючи педагогічну освіту, вирішувати економічні питання було не просто, тому зверталася за допомогою до відповідних спеціалістів. Наразі заклад потребує укомплектування працівниками. Серед вакансій: вчитель англійської мови та вчитель початкового навчання. За сприяння Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості у закладі уже проходять стажування дві працівниці. Разом з ними перші вихованці уже випробовують
сучасні інтерактивні технології.

«Одним із предметів у нас є «Робототехніка та програмування». Деякі речі я уже придбала власним коштом, інші – буду закуповувати», – наголошує авторка проєкту.

Тож, завдячуючи коштам, які О. Ткаченко планує отримати від державної програми, заклад поповниться сучасними інтерактивними панелями та робототехнічними системами, дитячими меблями та спортивним обладнанням. Олександра Ткаченко переконана, що запорукою успішної роботи та розвитку її бізнесу може стати лише надання високоякісного продукту:

«Я щаслива, що маю змогу реалізувати задумане. Я займаюсь улюбленою справою та удосконалююсь. Зараз я задоволена роботою й планую у майбутньому розширювати бізнес та створювати робочі місця».