Пульс Exclusive
Різне

Програму створення містобудівного кадастру Кіровоградської області прийняли депутати облради

Сьогодні, 18 вересня, на засіданні сесії Кіровоградської обласної ради депутати затвердили Програму створення та впровадження містобудівного кадастру Кіровоградської області на 2022-2024 роки.

У пояснювальній записці до документу йдеться наступне:

“Реалізація містобудівного кадастру та геопорталу містобудівного кадастру дасть можливість забезпечити органи управління, проектні установи, зацікавлені організації та особи актуальною і об’єктивною геопросторовою інформацією про дійсний стан і статус об’єктів землекористування та нерухомості, зміни їх характеристик, функціонального використання, результатів економічної оцінки, метричні дані тощо. Споживачі отримають широке коло геоінформаційних сервісів і послуг, можливість отримання інформації у текстовому і графічному вигляді на паперових та електронних носіях, а також шляхом регламентованого доступу через мережу Інтернет. Реалізація Програми буде сприяти дотриманню норм містобудівного та земельного законодавства при регулюванні використання територій шляхом забезпечення дотримання рішень затвердженої містобудівної документації. Це дасть можливість здійснювати комплексну забудову територій, збільшити темпи залучення і освоєння інвестицій, містобудівного освоєння територій населених пунктів та території Кіровоградської області”.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми складає 17643 тис.грн, у тому числі коштів обласного бюджету — 8410 тис. грн, інших місцевих бюджетів — 9233 тис. грн, з них у 2022 році – 4514,0 тис.грн коштів обласного бюджету.