Пульс Exclusive
Різне

Проєкт реконструкції Алеї почесних воїнських поховань на Далекосхідному цвинтарі пройшов технічну експертизу

У Кропивницькому продовжуються роботи з реалізації проєкту облаштування секторів для почесних воїнських поховань на території Далекосхідного кладовища. Усі кроки міська влада узгоджує з родинами загиблих Героїв – захисників.

Сьогодні, 08 листопада, заступник міського голови Олександр Вергун знову зустрівся з ініціативною групою, щоб обговорити подальший хід реконструкції.

  • Експертизу проєкт меморіалу пройшов у понеділок, – відзначив Олександр Вергун. – Сьогодні ми оголошуємо тендерні процедури і за два тижні буде відомий підрядник. Він відразу візьметься до роботи, яку можна буде виконати і за осінньо-зимових погодних умов.

На зустріч запросили і місцевих підприємців, які працюють у сфері надання ритуальних послуг. Вони допоможуть рідним полеглих воїнів визначитися із остаточним зовнішнім виглядом пам’ятників, ескізи яких затвердили голосуванням у спільному чаті. Підприємці опрацюють варіанти та запропонують для остаточного узгодження матеріали пам’ятників, способи нанесення текстів і зображень, складуть кошторис робіт.

Для того, щоб зробити це швидше і ефективніше, домовилися про спільний виїзд на місце поховання вже у п’ятницю, щоб наступного тижня розглядати напрацьовані пропозиції.

Олександр Вергун також проінформував ініціативну групу про заходи, вжиті для посилення охорони Алеї Героїв, попередження вандалізму на могилах захисників, заміни синьо-жовтих стягів на могилах військових.