Пульс Exclusive
Різне

Протягом року за матеріалами СБУ в Кіровоградській області встановили 86 колаборантів

СБУ в Кіровоградській області з початку військової агресії рф встановила 86 колаборантів.

Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Також зазначається, що протягом 2022 року за матеріалами Управління СБ України в Кіровоградській області було розпочато 29 кримінальних проваджень; повідомлено про підозру 15 особам; 1 вироків суду набрали законної сили; встановлено 9 інтернет-агітаторів.

До найбільш вагомих результатів в СБУ відносять наступне:

  • Зібрано докази протиправної діяльності керівництва та представників Кіровоградської єпархії УПЦ, які причетні до розповсюдження на території області друкованої літератури, спрямованої на поширення ідей посягання на територіальну цілісність України та розпалювання релігійної ворожнечі. На подставі зібраних доказів керівнику та секретарю Кіровоградської єпархії УПЦ повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.161 КК України;
  • Задокументовано протиправну діяльність заступника ректора одного із ВНЗ регіону, який вимагав та отримав неправомірну вигоду у розмірі 100 000 гривень за зарахування іноземних студентів до навчального закладу вищої освіти. Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України.