Пульс Exclusive
Різне

“Протидія корупції”: У ЦДУ імені Винниченка відбувся Круглий стіл (ФОТО)

Упродовж 20-21 жовтня на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відбулося обговорення у форматі Круглого столу щодо напрямів функціонування системи запобігання та протидії корупції, відповідності діяльності органів виконавчої влади, закладів вищої освіти вимогам антикорупційного законодавства з урахуванням кращих світових практик.

Про це повідомили в ЦДУ імені Володимира Винниченка.

У дискусії взяли участь провідні науковці та викладачі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, інших закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, а також народний депутат України та заступник голови Офісу Президента.

Учасники зустрічі проаналізували сучасний стан та тенденції корупційної злочинності у зарубіжних країнах, а також нормативно-правове забезпечення механізму в сфері запобігання корупційним проявам Європейського Союзу.

Окремо зупинилися на вивченні позитивного зарубіжного досвіду запобігання і протидії корупційним проявам і сучасних проблемах механізму Е-декларування в Україні.

Піднімалась тема формування та реалізації державної антикорупційної політики на сучасному етапі й сучасний стан кримінально-правового забезпечення протидії найпоширенішим корупційним проявам.