Пульс Exclusive
Різне

Заступник керівника адмінстрації путіна – уродженець Кіровоградщини. Сестра і вчителька звернулись до нього із закликом припинити війну (ВІДЕО)

До уродженця Кіровоградщини, який наразі працює заступник керівника адміністрації президента рф, звернулись його сестра та вчителька. Жінки просять зупинити війну в Україні.

Заступник керівника президента путіна – Дмитро Козак – народився у селі Бандурове Гайворонського району Кіровоградської області.

Двюрідна сестра Козака та його класний керівник досі проживають у селі, де він народився і зростав, пише obozrevatel.

На коліна б перед усією Україною стала б – і просила б пробачення, що щось я не додала тобі у вихованні, щось упустила… Поясни тепер мені, дитино: що це за війна?” – зазначає, зокрема, вчителька.

Сестра просить Козака “допомогти, щоб війна закінчилася”. Хоча б у пам’ять про бабусю, яка похована в Україні, на Кіровоградщині.

ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ:

Довідково. Дмитро Козак навчався у школі на Кіровоградщині. Вищу освіту здобував у Ленінграді – закінчив юридичний факультет Ленінградського державного університету. Працював прокурором, обіймав керівні посади адміністрації в Санкт-Петербурзі, був керівником Апарату уряду рф, а також Міністром регіонального розвитку рф. З 23 березня 2014 року займався питаннями, пов’язаними з окупаційною владу рф у Криму. З 2020 року — заступник керівника президента путіна.

У квітні 2021 року Дмитро Козак заявив, що Росія знищить Україну. Він пригрозив, що якщо Київ розв’яже бойові дії на Донбасі, це буде початком кінця України. Також він назвав українських політиків «дітьми із сірниками».