Пульс Exclusive
Різне

Приватизувати 1500 квадратних метрів Кіровоградського онкодиспансеру планували за понад 600 тисяч

Стартова ціна, яку пропонували винести на аукціон щодо часткової приватизації Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру, сягала понад 600 тисяч гривень. Мова йде про різні приміщення онкодиспансеру, загальною площею 1500 квадратних метрів.

Про це в інтерв’ю пульS повідомив голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

Нагадаємо, депутати на сесії проголосували за перегляд попереднього рішення щодо надання дозволу на проведення часткової приватизації Кіровоградського онкодиспансеру. Зумовлено це, за словами голови облради, значним суспільним резонансом.

“Питання досить складне й резонансне, тому права на помилку ми не маємо. Наразі перевіряємо всі документи, аби зрештою прийняти зважене рішення”, – зазначив Сергій Шульга.

Так, за інформацією посадовця, у планах було проведення приватизації 1500 квадратних метрів онкодиспансеру, при чому площа рахувалася в різнобій:

Наприклад, на першому поверсі 70 “квадратів”, на третьому – 20 “квадратів” і т.д… У підсумку аукціон відмінили, адже побачили, що намагаються приватизувати якусь частину. До того ж, не було навіть документів, що свідчили б про право власності”, – пояснює Шульга.

Стартова ціна, з якою планували виходити на аукціон – понад 600 тисяч гривень.

*Для порівняння, це ціна 1-2-кімнатної квартири у Кропивницькому на вторинному ринку житла.

Це собівартість. Зрозуміло, що аукціон може дати більше. Я не можу сказати, чи є там корупційна складова, проте необхідно розбиратись. Питання дуже гостре”, – резюмував голова Кіровоградської обласної ради.

На наступній сесії депутати облради розглядатимуть проект рішення щодо відмови попередньому наданні згоди на проведення згаданої приватизації.

Більше в інтерв’ю пульS: