Пульс Exclusive
Різне

Радниця голови Кіровоградської облради очолила один із комітетів у “молодіжці” Асамблеї європейських регіонів

Радниця голови Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги з молодіжних питань Дар‘я Сустрєтова очолила комітет ментального здоров‘я та добробуту в керівному органі молодіжної регіональної мережі (YRN) Асамблеї європейських регіонів. Відповідне рішення делегати ухвалили 10 березня.

«Дякую усім за підтримку, що проголосували за мою кандидатуру! Це має велике значення не лише для мене, а й для Кіровоградщини. Адже наш регіон отримав можливість стати частиною великої молодіжної європейської команди», – прокоментувала Дар‘я Сустрєтова.

Також членом молодіжної регіональної мережі (YRN) Асамблеї європейських регіонів став радник голови Кіровоградської обласної ради Сергія Шульги з молодіжних питань Владислав Жабко.

«Молодіжна регіональна мережа Асамблеї європейських регіонів відновлює свою активну роботу. Ковід поставив на паузу діяльність організації. Сьогодні відбулися презентації кандидатів на керівні посади. Ми обрали раду, президію і голів тематичних комітетів. Вітаю Дар‘ю і радію, що Кіровоградщина заявила про себе на молодіжному рівні у Європі», – додав Владислав Жабко.

Відомо також, що наразі в Брюсселі працює голова облради. У своєму телеграм-каналі він повідомив перемовини з представником України при Європейському Союзі, а також при Європейському Співтоваристві з атомної енергії Всеволодом Ченцовим.

“Основне, про що домовилися, – у найкоротші терміни презентувати Кіровоградську область у ЄС”, – зазначає, зокрема, Сергій Шульга.