Пульс Exclusive
Різне

Райкович: «Робота з переселенцями залишається пріоритетним завданням»

Сьогодні, 26 квітня, начальник Кіровоградської військової адміністрації Андрій Райкович поспілкувався з переселенцями з міста Покровськ Дніпропетровської області.

Про це повідомили в прес-службі ОВА.

Нині в обласному центрі вже майже місяць проживає понад сотня внутрішньо переміщених осіб з цього міста. Очільнику області прийшли подякувати за те, що тікаючи від війни, отримали комфортні і умови для життя.

– Спасибі Вам, що прихистили. Для нас це дуже цінно. Спочатку ми теж давали прихисток біженцям, а потім і самим довелось тікати з рідного міста, – зазначили переселенці. – Ми вдячні Вам за гостинність і комфортні умови проживання.

В свою чергу Андрій Райкович зауважив, робота з переселенцями для влади залишається пріоритетним завданням.

– Приємно чути від вас, що Кіровоградщина змогла стати вам другим домом, хоч і тимчасовим. Ми робимо все, щоб люди, які тікають від жахіття війни, жили в комфортних умовах, – акцентував Андрій Райкович.

– Для нас важливо не лише швидко влаштовувати внутрішньо переміщених осіб на проживання, а й підшуковувати роботу, пропонувати перенавчання.

Загалом же нині на Кіровоградщині зупинилось майже 60 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Пройшло через область понад 120 тисяч біженців.