Пульс Exclusive
Різне

Регіональний центр розвитку послуг відкриває центр працевлаштування для переселенців

Комунальне підприємство «Регіональний центр розвитку послуг» Кіровоградської обласної ради відкриває центр працевлаштування для вимушених переселенців. Про це повідомила очільниця КП Марина Осіпова.

«Це спільна ініціатива комунального підприємства й обласної ради. Зараз дуже актуально допомогти людям, які все втратили через війну, в тому числі роботу. Наші спеціалісти візьмуть на себе функцію прямого комунікатора з посадовцями, роботодавцями, а також шукатимемо освітні програми для тих, хто хоче здобути новий фах. Жодним чином ми не дублюватимемо функції центрів занятості. Навпаки, ми підсилимо цей напрямок», – пояснила Марина Осіпова.

За інформацією виконуючої обов‘язки директора Регіонального центру розвитку послуг, до ініціативи також планують залучити ЦНАПи, гуманітарні центри та громади.

Разом із тим Марина Осіпова уточнила, для того, щоб зареєструватися у центрі працевлаштування, охочим слід заповнити анкету (https://docs.google.com/forms/d/1zLd7zl1xffZK_4s1O-8OuQHpGomN9FeX0yNXU56Qhrk/edit?usp=sharing).

«В анкеті ми просимо вказати, чи планує людина залишитися на Кіровоградщині, її професію, чи має намір отримати додатковий фах або ж чи хоче створити власний бізнес тощо. Наші анкети переселенці можуть отримати в регіональному центрі розвитку послуг, у ЦНАПах, у центрах для внутрішньо-переміщених осіб, у центрах проживання», – зазначила виконуюча обов‘язки директора.

Нагадаємо, внаслідок російського вторгнення Кіровоградщина прийняла понад 90 тисяч переселенців, 30 тисяч із них звернулися за отриманням довідок.