Пульс Exclusive
Різне

Регулятор пропонує знизити тарифи на воду в Кропивницькому до 42 гривень, “Дніпро-Кіровоград” хоче підвищити до 47

У Кропивницькому в мікрорайоні Озерної Балки відбулися громадські обговорення проекту постанови НКРЕКП щодо розрахунків вартості тарифу на воду на Кіровоградщині в 2022-му році. Регулятор пропонує знизити тарифи на водопостачання до 42 гривень за кубічний метр, натомість у “Дніпро-Кіровоград” наполягають на підвищенні ціни до 47 гривень.

Про це йдеться у програмі “Акценти дня” телеканалу TTV, інформує пульS.

У сюжеті зазначається, що генеральний директор ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Роман Ілик одразу заявив – “Нацкомісія порахувала неправильно і тариф ніяк не може бути нижчим за діючий – 44,5 гривень за кубічний метр води”.

Відтак 42 гривні, задекларовані у проекті НКРЕКП – це ледь не вирок підприємству.

“Неправильно закладено вартість електричної енергії. Наразі вартість електроенергії за добу становить від 3 гривень до 3 гривень 20 копійок. Нацкомісія закладає в тариф на 2022 рік 2 гривні 38 копійок. На нашу думку, неправильно розрахована заробітна плата, тому що Нацкомісія не дає підвищення зарплати в 2022-му році. А ми знаємо, що держава декларує підвищення мінімальної зарплати і заробітної плати працівникам водоканалів”, – зазначив Роман Ілик.

За словами начальника фінансово-економічної служби ОКВП “Дніпро-Кіровоград”, секретарки обговорення Ольги Шибакіної, “підприємство вже подало свої пропозиції і просить взяти до уваги необхідність здійснення оплати працівникам на достатньому рівні”.

Завершуючи, представники Водоканалу зазначили, що апелюватимуть до Нацкомісії щодо збільшення тарифу згідно розрахунків підприємства. Ідеться про 47 гривень за кубометр. води.

Тариф НКРЕКП має затвердити до Нового року.

Дивіться також: Тарифи, аудит і мільйони для іноземця. Тема ОКВП «Дніпро-Кіровоград».