Пульс Exclusive
Різне

Релоковані підприємства, нові ринки збуту. Райкович розповів про стан економіки на Кіровоградщині

Сьогодні, 11 вересня, під час пресконференції голови Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрія Райковича стало відомо, що попри війну, в громадах продовжують реалізовувати інвестиційні проєкти, а сумарні економічні показники демонструють тенденції до зростання.

За його словами, наразі на Кіровоградщині працюють 450 суб’єктів господарювання, а це майже 91% від їх загальної кількості.

З квітня провідні промислові групи регіону розшири свої ринки збуту до Казахстану, Литви, Пакистану, Німеччини та Польщі.

“Також я поставив завдання економічному блоку заявлятися на всі платформи щодо систем релокації. Ми маємо потужності, землі, інженерні комунікації, аби залучати й розміщувати на мирній території підприємства, котрі не можуть працювати в зоні ведення бойових дій”, – каже голова ОВА.

42 суб’єкта господарювання вже оформили необхідні документи для релокації, 33 вже працюють і 10 наразі збирають документальну базу для релокації.

Андрій Райкович каже: “реальний сектор економіки – живий”.

“В громадах реалізуються інвестиційні проекти, які були започатковані в довоєнний період. Їх близько 30. А це теж робочі місця”.

Надходження до бюджету всіх рівнів збільшилось майже на 11%, порівняно з минулим роком. Це 8,2 млрд грн.