Пульс Exclusive
Різне

Рятувальники обстежили заклади освіти на Кіровоградщині (ФОТО)

На Кіровоградщині тривають комплексні обстеження навчальних закладів. Увага працівників Головного управління ДСНС України у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів зосереджена на контролі за дотриманням правил пожежної, техногенної безпеки та заходів цивільного захисту, повідомляють у прес-службі ДСНС.

Окрема увага приділяється об’єктам фонду захисних споруд цивільного захисту, здійснюється контроль за приведенням їх в належний стан, підтриманням у готовності, а також доступності для населення.

18 серпня інспектори Кропивницького районного управління ГУ ДСНС в області провели обстеження навчальних закладів м. Знам’янки та Знам’янської громади.

Під час обстежень рятувальники перевірили стан евакуаційних виходів, наявність та стан первинних засобів пожежогасіння, стан пожежних водойм, систем опалення, електромережі, наявність та утримання систем протипожежного захисту (пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей), пристроїв захисту від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів, наявність інформаційних табличок та планів евакуації.

У ході обстедження з керівниками і персоналом навчальних закладів було проведено заняття та інструктажі з питань дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей та практичні відпрацювання щодо дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога», загрози виникнення надзвичайної ситуації, пожежі, терористичного акту тощо.