Пульс Exclusive
Різне

Родини переселенців отримали ордери на службове житло у Кропивницькому

У Кропивницькому на День міста службове житло отримали вимушені переселенці, які вирішили пов’язати свою долю з Кропивницьким і вже трудяться на благо усієї громади.

Ордери на службове житло п’ятьом родинам вимушених переселенців вручив заступник міського голови Олександр Мосін, повідомили в прес-службі міської ради.

Ордер на двокімнатну квартиру отримала родина хірурга з Мелітополя, Запоріжської області Олексія Петуніна, на однокімнатну квартиру – родина лікарів з Луганська. Подружжя Дмитро Ланговий та Тетяна Гофман — дитячі лікарі.

Лікарка-фізіотерапевт з Рубіжного, Луганської області Людмила Теплинська отримала ордер на однокімнатну квартиру. Пані Людмила була поранена, доліковувалася у Кропивницькому, і коли медперсонал лікарні швидкої медичної допомоги дізнався, що вона лікарка, одразу ж запропонували їй роботу.

Всі лікарі, які отримали сьогодні службове житло уже працюють в лікувальних закладах Кропивницького не перший місяць, колективи лікарень дуже схвально відгукуються про роботу своїх нових колег.

Ордери на службові однокімнатні квартири отримали також працівниці житлово-комунальної сфери Валентина Клюшніченко та Фаїна Фельдман.