Пульс Exclusive
Різне

Шляхопровід біля Кропивницького тимчасово закриють для руху

Шляхопровід, який сполучає Кропивницький та селище Нове, тимчасово закриють для транспорту через капітальний ремонт, який проводиться на автодорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка в рамках президентської програми «Велике будівництво». Про це повідомили у Службі автомобільних доріг області.

Шляхопровід збудований в 1970-х роках і належить до категорії великих. З моменту зведення об’єкт жодного разу не ремонтувався. Зараз його стан – «обмежено працездатний», тож завдання дорожників – довести його до сучасних стандартів під час масштабного комплексу ремонтних робіт.

Водіїв попереджають, що капремонт виконуватимуть у режимі закритого руху, відтак транспорт курсуватиме за створеною схемою об’їзду – через промислову зону Кропивницького, залізничний переїзд на 703-му кілометрі дороги М-12.

Схему об’їзду вже погодили з міською радою. Проїзд шляхопроводом після ремонту стане можливим до 20 серпня. Орієнтовна здача об’єкта в експлуатацію – листопад 2021 року. Точну дату закриття мосту дорожники повідомлять найближчим часом.