Пульс Exclusive
Різне

Шульга прокоментував зміну керівництва ОКВП “Дніпро-Кіровоград”

Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга прокоментував нещодавну зміну керівництва в ОКВП “Дніпро-Кіровоград”. Одна з причин – відсутність економічного ефекту від діяльності підприємства.

В інтерв’ю пульS посадовець зазначив, що протягом року щомісяця виїздив на об’єкти реконструкції, котрі реалізуються коштом Світового банку. Сергій Шульга відзначив, що попри заходи з енергоефективності й інші кроки, спрямовані на модернізацію систем, економічного ефекту так і не було досягнуто.

“Це якраз і є тим пріоритетом, який я ставив перед собою – займатися господарською діяльністю. Одним із головних завдань для мене було дійсно зниження тарифів, і воно залишається. Але всі ми розуміємо, і повинні розуміти, що якщо тариф на електропостачання збільшився, скажімо, вдвічі, а електроенергія в собівартості постачання води займає 30 відсотків, то звичайно, нам не вдалося знизити (тарифи, – Ред.), але вдалося стабілізувати ситуацію й не допустити збільшення тарифу на 30%”, – зазначив Сергій Шульга.

Крім того, за словами голови обласної ради, найближчим часом фахівці проаналізують доцільність отримання кредитних 47 мільйонів доларів.

Діяльність керівника ОКВП «Дніпро-Кіровоград» була постійно на контролі протягом року, тому що отримані кредити в 2014-2015 роках від Світового банку – це майже 47 мільйонів доларів. Вони на даний час не дали економічного ефекту. Сьогодні я проводив нараду, де ми залучаємо фахівців з енергоефективності, які будуть аналізувати доцільність взагалі отримання цих кредитів, і чому вони досі не дали ефекту. Я думаю, це буде цікаво для всіх громадян”.

БІЛЬШЕ В ІНТЕРВ’Ю: