Пульс Exclusive
Різне

Смолінський водоканал скоротив споживання електроенергії на 20% і зекономив понад 1,8 мільйона гривень

Смолінське водопровідно-каналізаційне господарство ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у 2022 році скоротило споживання електроенергії на 20% і зекономило понад 1,8 мільйона гривень.

Про це за результатами інспекції підприємства повідомив голова обласної ради Сергій Шульга.

«Завдяки скороченню втрат води вдалося зменшити кількість спожитої енергії. Порівняно з 2021 роком, у 2022-му підприємство зекономило 20% електроенергії. У грошовому еквіваленті – це 1 мільйон 850 тисяч гривень, перераховуючи на сьогоднішній тариф. Нове керівництво водоканалу продовжує працювати над зменшенням кількості поривів та переоснащенням підприємства. Зрушення є, і це головне!», – зазначив Сергій Шульга.

Начальник Смолінського ВКГ Денис Островський розповів, що скоротити втрати води вдалося за рахунок новопридбаної техніки.

«Маємо справді значне скорочення втрат води на водогоні. Завдяки новому обладнанню наші бригади отримали змогу оперативно ліквідовувати пориви у важкодоступних місцях. Крім того, торік ми розпочали масову заміну старих засувок на нові. Це теж значно зменшує втрати води. Протягом року нам вдалося скоротити їх майже удвічі!», – наголосив Денис Островський.