Пульс Exclusive
Різне

Спецрахунок “Теплоенергетика” арештували. Райкович анонсував зверння до нардепів і прем’єра

Сьогодні, 22 березня, на апаратній нараді міський голова Кропивницького Андрій Райкович прокоментував ситуацію, яка склалася в тепловому господарстві обласного центру. Зокрема, арешт спеціального рахунку КП “Теплоенергетик” за позовом “Нафтогазу”.

За його словами, арешт накладений у зв’язку з колишніми боргами підприємства ЦНТІ УНГА, які становлять понад 170 мільйонів гривень.

Андрій Райкович заявив, що миритися з “таким свавіллям” не має наміру. Він довірив своєму профільному заступнику вже сьогодні підготувати текст звернення до народних депутатів, Прем’єр-міністра України, профільному міністру Чернишову і Асоціації міст України.

“Дуже непрості люди управляли теплоенергетикою нашого міста. Зовсім непрості люди. І прізвища відомі в усій Україні. Збанкрутити підприємство, “покласти на лопатки” комунальний сегмент і повісити 170 мільйонів боргу! Хоч зараз і не модно говорити про радянський період, але той, хто це зробив, все життя у в’язниці б сидів і лобзиком дерева пиляв … Вибачте, емоції розривають “- прокоментував, зокрема, міський голова.

Крім того, Андрій Райкович підкреслив, що арешт спецрахунки “Теплоенергетика” відбувається на тлі проведення круглих столів і домовленостей з прем’єром.

“Брешуть, брешуть і брешуть … І Президенту в тому числі”.

За словами А. Райковіча, голови міст ідуть на зустріч центральній владі й “стримують різного роду майдани і політизацію господарських питань”. Незважаючи на це, різниця в тарифі на наступний рік очікується в розмірі 200 мільйонів.

Тому вирішувати питання, пов’язані з теплоенергетикою, потрібно вже сьогодні, – підкреслив міський голова Кропивницького. А також закликав негайно скласти звернення до народних депутатів, Уряду та Асоціації міст України.