Пульс Exclusive
Різне

Стала відома причина високих тарифів на воду у Кіровоградській області

Сьогодні, 26 січня, на сесії Кіровоградської обласної ради зі звітом вистпав генеральний директор ОКВП “Дніпро- Кіровоград” Роман Ілик, інформує пульS.

За його словами, протягом десяти років обласний водоканал забезпечував цілодобове постачання всім абонентам. Останнім часом вдалося, зокрема, заощадити на паливно-мастильних матеріалах завдяки реалізації спеціальної програми.

Протягом цього року було зафіксовано 39 порушень правил водокористування. Водоканал отримав 69 тисяч гривень компенсації.

ТАРИФИ

Окремі депутати нагадали про залучення мільйонів кредитних коштів на реалізацію Програми, яка включала зниження тарифів. Зрештою, суми в платіжках навпаки ростуть.

«Інфляція є основною причиною підвищення тарифу. Зростає мінімальна заробітна плата, зростає вартість реагентів, зростає ціна на електроенергію… І все це перевищує економію, яку ми отримуємо в результаті господарської діяльності», – пояснив Роман Ілик.

ЧИ ПЛАТИТИМУТЬ МЕШКАНЦІ ОБЛАСТІ МЕНШЕ?

Можливо, але не найближчим часом. Принаймні, до травня на зменшення тарифів розраховувати не варто. Обласний Водоканал зможе розглянгути можливість зниження не раніше травні. Це залежитиме від умови, що тарифи на електроенергію не підвищаться.

44,496