Пульс Exclusive
Різне

Топ-5 «нетипових» вакансій на Кіровоградщині

Фахівці Кіровоградського обласного центру зайнятості склали «Барометр професій», скориставшись яким вдасться визначити професії, актуальні на ринку праці, професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях, взагалі відсутні на ринку праці професії, а також нетипові вакансії в регіоні.

Відсутні на ринку праці регіону професії.

Бондар, гіпсувальник, видувальник скловиробів, виноградар, гончар, емульсувальник, кресляр, паркетник, ретушер, телеграфіст, квіткарка, ткач, цокольник, цукерник, архітектор, жокей.

Професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях.

Закрійник, верстатник деревообробних верстатів, штукатур, касир торговельного залу, манікюрник, машиніст крана (кранівник), слюсар-інструментальник, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, тесляр, столяр, шліфувальник, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, маляр, бармен.

Актуальні професії на ринку праці регіону.

Водій автотранспортних засобів, тракторист, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, слюсар-ремонтник, продавець продовольчих і непродовольчих товарів, електрогазозварник, продавець-консультант, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, швачка, електромонтер з експлуатації розподільних мереж.

Серед пропозицій від роботодавців є і «нетипові». Наприклад:

  • Геолог. Заробітна плата – 15840 грн.
  • Геофізик. Заробітна плата – 18000 грн.
  • Дефектоскопіст з магнітного контролю. Заробітна плата – 6500 грн.
  • Мельник. Заробітна плата – 6500 грн.
  • Екіпірувальник. Заробітна плата – 6500 грн.