Пульс Exclusive
Різне

Тариф на розподіл газу планують підвищити для споживачів у Кіровоградській області на понад 60%

У Кропивницькому та області може зрости тариф на розподіл та доставку газу. Відповідна інформація оприлюднена на сайті “Кіровоградгазу”, інформує пульS.

Так, “Кіровоградгаз” пропонує встановити новий тариф за розподіл газу – 2,57 гривень за 1 м3, що на 61% більше існуючого.

Нагадаємо: з грудня 2019-го року підприємство очолює Сергій Осінський – депутат Кіровоградської обласної ради, колишній заступник голови обласної державної адміністрації.

Зазначимо, що нові розрахунки, де закладається підвищення тарифу на розподіл та транспортування газу, оприлюднили практично всі облгази в Україні.

Сьогодні ж в НКРЕКП відреагували на плани облгазів збільшити зазначені тарифи. Там, зокрема, наголосили – “наміри окремих облгазів суттєво підвищити тарифи на розподіл природного газу не означають, що вони можуть бути реалізовані” та згадали “Кіровоградгаз”:

“У проектах розрахунків, які публікуються операторами газорозподільних мереж (облгазів) на своїх офіційних сайтах в жовтні цього року, пропонується зростання тарифів на розподіл природного газу на 2022 рік від 61% (ВАТ “Кіровоградгаз”) до 443% (АТ “Луганськгаз”) – ідеться, зокрема, у повідомленні НКРЕКП.

Додамо, що затверджує тариф саме НКРЕКП.

Фото: Oilpoint.