Пульс Exclusive
Різне

Театр імені Кропивницького уклав меморандум про співпрацю з миколаївським театром

Меморандум про співпрацю уклали Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Кропивницького та Миколаївський академічний художній драматичний театр. Про це повідомив директор театру корифеїв В’ячеслав Вандрашек.

«Напрямки співпраці визначили спільно з директором миколаївського театру Артемом Свистуном. Домовилися про подальший обмін досвідом, постановку спільних вистав та обмінних гастролей. Колективам театрального мистецтва наразі важливо підтримувати один одного і створювати спільні проєкти», – зазначив В’ячеслав Вандрашек.

Меморандум підписали перед початком вистави «Вільні метелики», яку актори театру корифеїв показали у Миколаєві.

«Прем’єра, як і в Кропивницькому, зібрала аншлаг. Гастролі до Миколаєва запланували ще з початку року, знали, що на нас та на виставу «Вільні метелики» чекають. Щиро вдячні миколаївцям за оцінку нашої щоденної роботи», – додав директор театру.

Як уже повідомлялося, у звіті голові обласної ради директор-художній керівник театру В’ячеслав Вандрашек наголосив, що прем’єра вистави «Вільні метелики» зібрала аншлаг і театр корифеїв готує її додаткові покази на березень. Зокрема, вистава відбудеться сьогодні, 23 березня на малій сцені.